Strona głównaO szkoleKonsultacje dla rodziców i uczniów

Konsultacje dla rodziców i uczniów

Godziny dostępności nauczycieli w szkole

 

Lp.

Nazwisko

Imię

Dzień tygodnia

Godzina

1.

Nowak

Maria Magdalena

Poniedziałek

12.30 – 13.30

2.

Siedlecka

Hanna

Środa

12.30 – 13.30

3.

Krawczyk

Magdalena

Środa

10.35 – 11.35

4.

Kubiak

Leszek

Piątek

15.00 – 16.00

5.

Badyna

Roman

Środa

18.30 – 19.30

6.

Banaszak

Dariusz

Czwartek

8.00 – 9.00

7.

Bleja

Jarosław

Czwartek

8.55 – 9.55

8.

Bójko

Lidia

Środa

9.50 – 10.50

9.

Bucholc

Marcin

Poniedziałek - 1 i 3 tydzień miesiąca

9.50 – 10.50

10.

Budzianowski

Piotr

Wtorek

11.35 – 12.35

11.

Cichocki

Marek

Wtorek- 1 i 3 tydzień miesiąca

17.40 – 18.40

12.

Czarnecki

Paweł

Czwartek

15.15 – 16.15

13.

Dobrzyński

Jan

Czwartek

12.30 – 13.30

14.

Dominiak

Anna

Środa

11.35 – 12.35

15.

Dymek-Stefaniak

Donata

Poniedziałek

13.15 – 14.15

16.

Gardynik

Joanna

Czwartek

10.40 – 11.40

17.

Garstka

Jan

Środa

09.45 – 10.45

18.

Heydrych

Justyna

Czwartek

12.25 – 13.25

19.

Janas

Paulina

Środa

14.15 – 15.15

20.

Janas

Beata

Wtorek

12.25 – 13.25

21.

Jaworska

Danuta

Poniedziałek - 1 i 3 tydzień miesiąca

15.15 – 16.15

22.

Jelonek

Mariola

Środa

12.30 – 13.30

23.

Jóźwiak

Justyna

Środa

11.35 – 12.30

24.

Kaczmarek

Katarzyna

Poniedziałek

12.30 – 13.30

25.

Kaczmarek

Wanda

Wtorek

12.30 – 13.30

26.

Kaczorowski

Maciej

Poniedziałek

10.35 – 11.35

27.

Kasznia

Zbigniew

Piątek

10.50 – 11.50

28.

Kubiak

Katarzyna

Środa

13.15 – 14.15

29.

Kujawska

Ewa

Wtorek- 1 i 3 tydzień miesiąca

14.25 – 15.25

30.

Maciejewska

Anna

Poniedziałek - 1 i 3 tydzień miesiąca

14.20 – 15.20

31.

Muciok

Łukasz

Wtorek - 1 i 3 tydzień miesiąca

14.15 – 15.15

32.

Nowak

Agata

Poniedziałek

15.15 – 16.15

33.

Nowak

Violetta

Wtorek

10.35 – 11.35

34.

Nowakowska

Bogumiła

Czwartek

8.40 – 9.40

35.

Nowakowski

Mateusz

Środa

17.40 – 18.40

36.

Ochotna

Anna

Wtorek

10.35 – 11.35

37.

Ogórkiewicz

Sławomir

Poniedziałek

10.50 – 11.50

38.

Ogórkiewicz

Walerian

Czwartek

12.30 – 13.30

39.

Pelak

Tomasz

Piątek

10.35 – 11.35

40.

Pękała

Lidia

Wtorek

11.30 – 12.20

41.

Pietraszak

Magdalena

Czwartek

14.15 – 15.15

42.

Rominiecka

Marta

Wtorek

13.15 – 14.15

43.

Słomian

Karolina

Poniedziałek

11.30 – 12.30

44.

Urbaniak

Ewa

Poniedziałek

9.50 – 10.50

45.

Wesołowska

Lidia

Poniedziałek

13.15 – 14.15

46.

Woźnicka-Śniegowska

Katarzyna

Wtorek

9.50 – 10.50

47.

Wylegała

Iwona

Środa

9.50 – 10.50

48.

Wysocki

Andrzej

Czwartek

9.50 – 10.50

49.

Zamiara

Mateusz

Środa

11.35 – 12.30

50.

Zawadzki

Radosław

Poniedziałek

12.25 – 13.25

51.

Zielińska

Anna

Czwartek

13.35 – 14.35

52.

Zientek

Mirosław

Wtorek

14.15 – 15.15

 

Partnerzy szkoły
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://