Strona głównaKomunikaty

Komunikaty

Projekt społeczny “Poruszenie”
15/04/2024

Projekt społeczny “Poruszenie”

Razem z grupą znajomych z II Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie tworzymy projekt społeczny “Poruszenie” w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii. Jest to olimpiada projektów społecznych, podczas której młodzi ludzie w pełni samodzielnie organizują akcje, które wywierają pozytywny wpływ na nasze społeczeństwo.
 
Prowadzimy, wykorzystując media społecznościowe, kampanię społeczną skierowaną do naszych rówieśników na temat pozytywnego wpływu aktywności fizycznej na zdrowie psychiczne. Na naszych profilach zamieszczamy posty z wiedzą merytoryczną pisane we współpracy z Panią Psycholog z naszej szkoły oraz filmiki zachęcające do treningów. Nasze plakaty i ulotki można spotkać w przestrzeni miasta. 
 
Nasz projekt został objęty patronatem honorowym Starosty Powiatu Gnieźnieńskiego Piotra Gruszczyńskiego oraz patronatem honorowym Prezydenta Miasta Gniezna Tomasza Budasza.
 
Będziemy bardzo wdzięczni za udostępnienie informacji o naszych działaniach i pomoc w dotarciu w ten sposób do jak największej liczby osób. Poniżej zamieszczam link do naszych mediów społecznościowych i zbiórki:  
 
 
Z poważaniem 
Zespół Projektu Poruszenie 


« WróćPartnerzy szkoły
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://