Strona głównaAktualności

Aktualności

28/04/2023

Uroczyste zakończenie roku szkolnego
Uroczyste zakończenie roku szkolnego

28 kwietnia 2023 r. odbyło się w naszym Zespole uroczyste zakończenie roku szkolnego dla 98 uczniów klas czwartych technikum i branżowej szkoły II stopnia.

Ukończenie szkoły to zamknięcie ważnego etapu życia, rozstanie z tym, co przez cztery lata wypełniało znaczną część czasu, wymagało wiele trudu, ale zarazem było rozpoczęciem nowej drogi.

Nadszedł czas podsumowań, refleksji i wspomnień, niepewności, niepokoju i trosk, ale też optymizmu i nadziei na realizację marzeń oraz planów.

W części oficjalnej do młodzieży w ciepłych i życzliwych słowach zwróciła się pani dyrektor Maria Magdalena Nowak.  Życzenia dla uczniów i podziękowania dla pedagogów przekazała przewodnicząca Rady Rodziców, zaproszeni goście, zaś przewodniczący Samorządu Uczniowskiego zapewnił zgromadzonych o tym, że tegoroczni absolwenci będą mile wspominać Zespół Szkół Technicznych.

Podczas uroczystości miała miejsce także chwila smutna i nostalgiczna. Wszyscy uczestnicy spotkania uczcili minutą ciszy zmarłych uczniów: Damiana Wesołowskiego i Łukasza Majchrzaka.

Następnie wręczono świadectwa ukończenia nauki z wyróżnieniem, listy pochwalne, dyplomy za bardzo dobre i dobre wyniki w nauce.  

Wszystkim osobom, kończącym przygodę z Zespołem Szkół Technicznych, gratulujemy oraz życzymy pomyślności i szczęścia w kolejnych etapach życia.

Nie żegnamy się jeszcze definitywne…mówimy do zobaczenia w maju… podczas egzaminów maturalnych.

 « WróćPartnerzy szkoły
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://