Strona głównaAktualności

Aktualności

24/06/2022

OSTATNI DZIEŃ W SZKOLE
OSTATNI DZIEŃ W SZKOLE

Zakończył się kolejny rok szkolny!  Ten wyjątkowy i radosny dzień miał miejsce 24 czerwca. W spotkaniu uczestniczyło wielu gości, nauczycieli, pracowników szkoły i oczywiście…uczniów kształcących się w technikum oraz branżowej szkole I stopnia. Uroczystości przewodniczyła Dyrektor ZST – Pani Maria Magdalena Nowak.

Jak zawsze, zakończenie roku szkolnego skłania do refleksji i podsumowań. Czas ten był pełen wytężonej pracy, wielkich wyzwań, planów, aktywności na wielu płaszczyznach. Po dłuższym czasie, mogliśmy spotkać się w murach naszego Zespołu i cieszyć się z „żywego kontaktu”.

Ten mijający rok sprawił, że jesteśmy mądrzejsi i dojrzalsi. Lepiej rozumiemy słowa: patriotyzm, wolność, bezpieczeństwo i edukacja. Doceniamy to, że możemy się kształcić i rozwijać, spotykać i bawić.

Niestety, byliśmy także uczestnikami smutnych chwil…pożegnaliśmy na zawsze naszych kolegów – Patryka i Natana, którzy z pewnością pozostaną w naszej pamięci.

Centralną częścią uroczystości było wręczanie przez Panią Dyrektor nagród i dyplomów uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, wyróżniali się wzorowym zachowaniem, godnie reprezentowali Szkołę w różnych akcjach. Wśród najlepszych znaleźli się m.in.: Ryan Weinhold, Jędrzej Brenk, Mikołaj i Mateusz Papierscy, Wiktor Widziński czy Jakub Morawski. Lista osób wyróżnionych jest długa…wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

W tym roku, jak zawsze, żegnamy także uczniów klas trzecich Branżowej Szkoły I stopnia. Liczymy na to, że będą wspominać przygodę z ZST z uśmiechem i serdecznością.

Niech słowa Francis’a Bacona „Wiedza to potęga” przyświecają nam każdego dnia…nawet w wakacje.

Karolina Słomian« WróćPartnerzy szkoły
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://